GOŠK u sudijskoj nadoknadi do tri boda protiv Igmana

Gosti su imali bod, ali poklekli u posljednjim sekundama

S. Mlaćo

U susretu 4. kola Prve lige FBiH danas su u Gabeli snage odmjerili GOŠK i Igman iz Konjica.

Završilo je 2:1, a domaći su do tri boda došli u posljednjim sekundama meča.

U 17. minuti prvi je zaprijetio GOŠK, tačnije Kulović, no nije bio precizan.

Nakon toga pokušava i Jusufbašić, ali lopta ide u vanjski dio mreže. U 42. minuti velika prilika za GOŠK. Savić šutira, Jakamović sjajnom intervencijom brani.

Igman drugo poluvrijeme otvara prilikom za Grahu, a dva minuta kasnije zatresla se mreža gostiju. Sarvan je ubacio, Mašić glavom pogađa i domaći su mogli da slave.

Nakon pogotka Mašića otvoren meč. U 74. minuti nova velika šansa za goste, Šehić je izašao na Lukača, no ostalo je 1:1.

Ipak, nakon kornera Ereiz trese vlastitu mrežu i na semaforu je pisalo 1:1.

Gosti su do kraja ostali sa deset igrača, a domaći nastavili sa napadima, te u četvrtoj minuti sudijske nadoknade Islamagić pogađa za pobjedu GOŠK-a.

Na samom kraju veliku šansu za goste imao je Šubo, no golman Lukač ponovo je spasio svoj tim. Na kraju su gosti imali i veliki zamjerki na suđenje.