Remi GOŠK-a i Zvijezde, Vis Simm Bau bolji od Slavena

Prva liga FBiH

E. Čaušević

Fudbaleri GOŠK-a danas su na svom terenu remizirali protiv Zvijezde (1:1), dok je Vis Simm Bau na svom terenu bio bolji od Slavena sa 1:0.

GOŠK je dosta bolje otvorio utakmicu i to se domaćem timu isplatilo u 20. minuti kada su poveli sa 1:0.

Sudija je svirao penal za GOŠK, a odgovornost s bijele tačke preuzeo je Haračić koji pogađa za 1:0.

Zvijezda je u nastavku meča krenula po izjednačenje. GOŠK se dobro branio, ali na kraju odbrana ovog tima nije izdržala.

Gosti su u 75. minuti također došli do penala, a pogodak za 1:1 postigao je Vidović. Do kraja se rezultat nije mijenjao, te su GOŠK i Zvijezda podijelili bodove.

Do važna tri boda došao je Vis Simm Bau koji je s minimalnih 1:0 na svom terenu pobijedio Slaven.

Odlučujući trenutak utakmice desio se u 13. minuti kada je Mahmutović pogodio za 1:0 i ispostavilo se da je to bio konačan rezultat ove utakmice.

Domaći su do kraja meča imali još nekoliko prilika i mogli su ubjedljivije slaviti, ali se rezultat nije mijenjao.