Sedam golova u Srebreniku, napadači spavali u Hadžićima

Prva liga FBiH - 7. kolo

H. Zilić

Igrane su utakmice sedmog kola Prve lige FBiH, a u ovom izvještaju izdvajamo dva meča.

Spektakularan duel i golijada viđena je na duelu Gradine i Travnika koja je zavrešna trijumfom tima iz Srebrenika rezultatom 4:3.

Gradina je nakon prvog poluvremena vodila sa 2:0 golovima Muminovića i Mikića, a Muminović u 55. minut pogađa za 3:0.

Nakon toga gosti smanjuju na 3:1, da bi Gradina povela sa 4:1, zatim u 87. minuti i sa 4:2. Travnik se nije predavao, a konačnih 4:3 postavljaju u 87. minuti.

Četvrti gol za Gradinu dao je Šabić, dok je za Travnik dvostruki strijelac bio Vujica.

GRADINA - TRAVNIK 4:3

OFK Gradina: Kršić, Hasanbegović, Musić, Andrić, Brčkalić, Mustafić, Burić, Muminović, Dedić, Nenad, Mikić.

NK Travnik: Vasilj, Stanić, Brljak, Tabaković, Fazlić, Hadžikadunić, Sijamija, Palić, Vujica, Ćatić, Sažić.

Za razliku od meča u Srebreniku, u Hadžićima duel Radnika mi Bratstva nije ponudio puno uzbuđenja i okončan je rezultatom 0:0.

RADNIK - BRATSTVO 0:0

Potražite više informacija na temu Prva liga Federacije BiH:

FK Radnik: Mudželet, Ramić, Fejzić, Šljivar, Oputa, Konjhodžić, Šehić, Kazić, Novalić, Sadiković, Jusupović.

NK Bratstvo: Stevanović, Havić, Jaganjac, Aletić, Smajić, Đurđić, Pendek, Zarić, Kulovac, Poturalić, Kahrimanović.