Granada nastradala na Vicente Calderonu

Petarda Atletico Madrida

A. Haznadarević

Atletico Madrid je svoj nastup u 31. kolu Primere okončao na fantastičan način, pobijedivši Granadu s visokih 5:0.

Žestoko su krenuli domaći, pa je već nakon četiri minuta igre na semaforu pisalo 1:0. Koke je uposlio Diega Costu, koji načinje mrežu gostiju.

U 27. minutu Costa je bio u ulozi asistenta, a zadužen za egzekuciju bio je sjajni Radamel Falcao.

U drugom poluvremenu ista priča. Igrao se drugi minut nastavka kada je Koke omogućio Falcau da se i po drugi put upiše u listu strijelaca.

Danas inspirisani Koke je u 63. minutu imao i treću asistenciju, a gol je postigao Raul Garcija. Sedam minuta kasnije Felipe Luis na asistenciju Adriana stavlja tačku na 'i' u ovoj sjajnoj predstavi Atletica.

Primera, 31. kolo

Potražite više informacija na temu La Liga:

Atletico Madrid - Granada 5:0 (Costa 4, Falcao 27, 47, Garcia 63, Felipe Luis 70)