Xhaku svi optužili da je potezom na utakmici omalovažavao igrače Norwicha kod rezultata 5:0

To mu nije trebalo

Endin Čaušević

Fudbaleri Arsenala jučer su u gostima ubjedljivo pobijedili Norwich sa 5:0.

Topnici su nastavili veoma dobru seriju i pokazali još jednom da je Mikel Arteta konačno uspio da iz ekipe izvuče ono je htio otkako je došao na trenersku klupu londonskog kluba.

Arsenal je poveo već u šestoj minuti golom Sake, dok je Tierney povisio na 2:0 u finišu prvog dijela. U drugom poluvremenu Saka je povisio na 3:0 u 67. minuti, a golove su do kraja postigli još Lacazette i Smith Rowe.

U centru pažnje nakon utakmice našao se Granit Xhaka koji je dobio žestoke kritike zbog jednog poteza iz finiša meča.

Xhaka je jednu dugu loptu odlučio da primi loptu leđima što je itekako zasmetalo igračima i navijačima Norwicha.

Oni smatraju da je ovim potezom Xhaka omalovažavao svoje protivnike i da nije bilo potrebe kod rezultata 5:0 da se ponaša na takav način.

Zaprati Arsenal, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Arsenal Moje Teme

Nije.bitno
Sta bi se desavalo da je Ronaldinho igrao u ovo vrijeme, dobio bi suspenziju od saveza
7 0
denimen9
Bravo za Xhaku, sigurno dobar potez, a kada ja protivnik na zemlji treba da ga se dotuče! Sve pohvale