Show Guardiole i Orsata: Mahanje rukama, žuti karton, ali i zagrljaj

Šta se sve dešavalo?

Esmer Oštraković

Manchester City je u sjajnoj utakmici ostvario pobjedu protiv Borussije Dortmund.

Malo ko je mogao očekivati da će gosti pružiti tako dobar otport favorizovanom Manchester Cityju, ali oni su to uspjeli.

Vodili su 0:1 sve do 80. minute, a onda je mašinerija zvana Manchester City počela da melje svog protivnika.

Prvo je Stones pogodio za 1:1, a onda Haaland u 84. minuti postiže nevjerovatan gol za potpuni preokret i pobjedu svoje ekipe.

Nakon utakmice svoj show imao je i Pep Guardiola koji je odlučio da neke stvari prigovori glavnom sudiji Orsatu.

Orsato ga je prvo fino saslušao, a onda je trener Manchester Cityja povisio ton i počeo da gestikuliše rukama.

Glavni arbitar to nije trpio i odmah je izvadio žuti karton i pokazao ga Guardioli. Shvatio je Pep šta je uradio, te je zagrlio sudiju.

Ipak, kada se činilo da će otići, on se vratio da ponovo razgovara sa Orsatom, ovaj put mirnim tonom što je arbitar prihvatio.