Hajduk u ovim trenucima preživljava pravi horor na Poljudu i to od najneefikasnije ekipe Hrvatske!

Pukla bruka

Ekipe Hajduka i Varaždina u ovim momentima igraju susret 29. kola HNL-a na Poljudu.

Nakon prvih 45 minuta rezultat je potpuno neočekivan jer gosti vode sa visokih 0:3.

Varaždin je prije ovog meča bio najneefikasnija ekipa HNL-a sa svega 19 postignutih golova iz 28 utakmica, ali gol - razlika je popravljena na jednom od najtežih gostovanja u ligi.

Varaždinci su pogađali u 19., 24. i 40. minuti, a strijelci su bili Drozdek dva puta i jednom Mamić.

Potražite više informacija na temu 1. HNL:

Ovo bi mogla biti vrlo značajna pobjeda za Varaždin jer se ekipa bori za opstanak i u slučaju da osvoji tri boda u Splitu imat će samo bod manje od Istre 1961 koja je u sigurnoj zoni. Istra trenutno igra kući protiv Intera i vodi 2:0.

S druge strane, Hajduk bi ovim porazom doveo u pitanje drugu poziciju koja vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona.

Zaprati HNK Hajduk, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: