Harun Velić novo pojačanje Jedinstva

Nastupao za juniore Stuttgarta

Harun Velić novo pojačanje Jedinstva

Edmir Škorić

Harun Velić, defanzivac koji ima tek 20 godina, novi je član prvoligaša iz Bihaća, ekipe Jedinstva.

Ambiciozni tim Jedinstva od danas je jači i za talentovanog Velića, koji je inače iz Bihaća, ali je igrao za juniore Stuttgarta.

Mladi Velić je igrao i za drugi tim Karlsruhea, malo boravio i u Armeniji gdje je nastupao za ekipu Gandzasar Kapan, ali će u narednoj sezoni nastupati za Jedinstvo.

Nema sumnje da će biti od velike pomoći ekipi Vlade Jagodića, posebno zbog činjenice da može da bude koristan na više pozicija, ali ostaje mu da se zalaganjem na treninzima izbori za minute na prvoligaškim terenima.

Potražite više informacija na temu Prva liga Federacije BiH:

Zadovoljstvo nije skrivao ni klupski predsjednik Ismet Hadžimuratović, koji vjeruje da će se Velić dobro uklopiti u novu ekipu.

Jedinstvo je ranije dovelo nekoliko pojačanja i ekipa je sada poprilično 'uštiman', pa će pokušati da u tekućoj sezoni napravi što bolje rezultate. Nakon tri kola, Bišćani imaju šest bodova, pošto su ostvarili dva trijumfa i poraz od Veleža u derbiju.

Zaprati NK Jedinstvo, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
NK Jedinstvo Moje Teme
Ovaj ili neki drugi klub možeš dodati ili ukloniti sa liste klubova koje pratiš na stranici MOJI KLUBOVI. Lige koje pratiš uredi na stranici MOJE LIGE

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Oglasi

Najnovije vijesti