Haskić igra sve bolje: Gol i asistencija bh. napadača u visokoj pobjedi Radničkog
Haskić je ove sezone postigao pet golova

Treći gol Haskića u posljednje četiri utakmice

S. Pašalić

Nogometaši Radničkog iz Niša su savladali na svom terenu Napredak sa 4:1 u utakmici 12. kola Super Lige Srbije.

Domaći su nakon pobjede u gosstima u prošlom kolu protiv Mačve sa 1:0 željeli nastaviti sa dobrim rezultatima i u tome su na kraju i uspjeli.

Već u 6. minuti Radnički je poveo, a strijelac je bio Nermin Haskić kome je ovo bio peti gol sezone.

U 16. minuti je prednost narasla na 2:0 kada je Mihajlović pogodio mrežu gostiju, a u 36. minuti isti igrač je na asistenciju Haskića povisio na 3:0.

Potražite više informacija na temu Super liga Srbije:

Gosti su u 83. preko Kojića smanjili na 3:1, a Jirka je u 87. minuti postavio konačnih 4:1.

Radnički sada ima 22 boda i zadržao je šestu poziciju na tabeli. Nermin Haskić je igrao do 81. minute.