Haskićev šou: Hat-trick za Radnički, drugi je strijelac u Srbiji
Nermin Haskić, nekadašnji napadač Sarajeva, sada ima 11 golova u Superligi Srbije i drugi je strijelac u šampionatu

Bivši igrač Sarajeva briljira u Nišu

Bivši igrač Sarajeva Nermin Haskić nastavlja da rešeta mreže u dresu Radničkog iz Niša.

Haskić je danas postigao hat-trick u 4:0 pobjedi Radničkom u gostima kod Dinama iz Vranja.

Haskić je prvo u 34. minuti pogodio iz penala, a u završnici prvog dijela iz igre donosi Radničkom sigurnih 2:0.

Nakon što je Stanisavljević u 60. minuti povisio na 3:0, samo četiri minute kasnije Haskić novim golom osigurava pobjedu svojoj ekipi. Iz igre je izašao u 71. minuti.

Potražite više informacija na temu Super liga Srbije:

Sa današnja tri kola, Haskić je dosad sakupio 11 i drugi je strijelac lige, dok je prvi Vukanović iz Napretka sa 12 golova.

Osim što ide dobro Haskiću, ide i Radničkom, pa Nišlije sada sa 41 bodom zauzimaju drugo mjesto iza Zvezde (47) i ispred Partizana (37).