Danas dva meča Premijer lige, na jednom stadionu piše se historija

Biće sigurno veoma uzbudljivo

Danas dva meča Premijer lige, na jednom stadionu piše se historija

Šesto kolo Premijer lige počelo je sjajno, sa čak šest pogodaka.

Borac je u velikom preokretu slavio 4:2 protiv Zvijezde 09 i nastavio pobjedonosni niz. Gotovo niko nije ni sumnjao kod rezultata 0:2 da će domaći preokrenuti i to se na kraju i desilo.

Danas su na programu dvije utakmice.

Od 19:30 sati Posušje će ugostiti Slogu Doboj.

Radi se o veoma važnom meču za oba tima.

Oglasi

Posušje u četiri meča ima tek jednu pobjedu i to protiv Željezničara na svom terenu, dok je Sloga također na tri boda i to osvojena u prvom kolu protiv FK Sarajevo.

Od 20:45 historijski meč u Gabeli. NK GOŠK će pod svjetlošću reflektora, po prvi put odigrati jedan meč.

U Gabeli su uspješno završili i ovaj posao na stadionu Perica Pero Pavlović, a za rivala će večeras imati FK Sarajevo. Pod palicom Simona Rožmana bordo momci imaju tri pobjede u nizu i sigurno će sve učiniti da i večeras slave.

"Težak period je iza nas, pogotovo kada se mijenja trenažni proces. Igrači su tada na iskušenjima. Polako mijenjamo trenažni proces, a što se tiče igara, pokazali smo da imamo kvalitete.

Oglasi

Ima tu i mana, te prostora za napredak. Pozitivno je kada imamo pozitivne rezultata, a hvala i navijačima na podršci. Osjetimo tu pozitivnu energiju, igrači prihvataju stvari, ali mi nećemo žuriti. Želimo mir u radu i da budemo sve bolji i bolji", rekao je Rožman.

Meč se igra u noćnom terminu.

"Imali smo neobične termine, u sred dana... To je dobar termin, biće dobra atmosfera. Mi moramo biti svjesni gdje idemo i kako se trebamo postaviti. Očekujem kontroliranu utakmicu, te vjerujem da smo mi kvalitetniji".

GOŠK je osvojio četiri i u Gabeli ne mogu biti nezadovoljni, s obzirom na skroman igrački kadar, sa dosta nogometaša koji po prvi put igraju Premijer ligu.

Potražite više informacija na temu WWin liga BiH:

U nedjelju igraju FK Tuzla City i FK Igman Konjic, te FK Velež i FK Željezničar.

Kolo u ponedjeljak zatvaraju velikim derbijem HŠK Zrinjski i NK Široki Brijeg.

Zaprati FK Sarajevo, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
FK Sarajevo Moje Teme
Ovaj ili neki drugi klub možeš dodati ili ukloniti sa liste klubova koje pratiš na stranici MOJI KLUBOVI. Lige koje pratiš uredi na stranici MOJE LIGE

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Oglasi