Ibišević strijelac za Herthu u prijateljskom meču

Pogodio protiv Dukle Prag

Bivši reprezentativac BiH Vedad Ibišević zabio je gol u današnjoj prijateljskoj utakmici protiv Dukle.

Ibiševićeva Hertha je u okviru priprema za narednu sezonu danas odigrala prijateljski meč protiv Dukle i na kraju slavila rezultatom 3:2, a jedan od pogodaka bio je djelo upravo bh. napadača.

Svoj tim Ibišević je u vodstvo doveo nakon 13 minuta igre, da bi potom u 37. minuti prednost Herthe udvostručio Selke. Do odlaska na odmor češki tim je uspio smanjiti prednost, tačnije u 40. minuti kada je za 2:1 pogodio Doudera.

U drugom poluvremenu viđena su još dva pogotka, po jedan na obje strane, pa je konačan rezultat glasio 3:2.