Ibrahim Drešević postigao spektakularan gol za bod Heerenveena protiv Feyenoorda

Raspalio po lopti sa 40 metara

Heerenveen i Feynoord remizirali su (1:1) u susretu 2. kola holandskog prvenstva.

Zanimljiv meč viđen je na Abe Lenstra stadonu, a na kraju je domaći tim do jednog boda stigao spektakularnim golom sa 40 metara.

Odgaard je u 13. minuti mogao dovesti Heerenveen u prednost, ali je Odgaard promašio penal.

Gosti su zato svoju šansu iskoristili. Sa penala je u nadoknadi prvog dijela precizan Berghuis za prednost od 0:1.

Potražite više informacija na temu Eredivisie:

Ovaj rezultat se na semaforu zadržao do 80. minute kada spektakularan gol postiže Ibrahim Drešević. Reprezentativac Kosova je raspalio po lopti i pogodio je za konačnih 1:1.

Heerenveen nakon dva gola ima četiri boda, dok je Feyenoord na dva boda.