Pomračenje uma bh. golmana: Ibrahim Šehić na neshvatljiv način poklonio gol Al Hilalu
Ibrahim Šehić loše je uša u utakmicu protiv najboljeg tima lige.

Već na startu utakmice

Eldar Ganibegović

Ibrahim Šehić se nažalost ne nalazi u dobroj formi. Bh. golman je večeras jako loše ušao u utakmicu protiv najboljeg tima Saudi Pro lige i poklonio je gol Al Hilalu.

U okviru 27. kola Saudi Pro lige sastaju se Al Khaleej i Al Hilal. Nakon sat vremena igre gosti vode rezultatom 3:1.

Za domaći tim na golu od prve minute stoji bh. reprezentativac Ibrahim Šehić. No, već u uvodnim minutama utakmice, doživio je "pomračenje uma".

Igrala se sedma minuta kada je imao loptu u nogama. Nije bilo nikakvog pritiska na njega, no napravio je veliku grešku.

U želji da doda saigraču na drugu stranu, nije vidio da se prikrao Al Shehri. Dodao mu je loptu direktno u noge, a ovome nije bilo teško da pogodi za 1:0.

Samo dvije minute kasnije Al Khaleej je stigao do izjednačenja. Na asistenciju Martinsa pogodio je Sherif.

Na odmor gosti ipak odlaze s prednošću. Pogodak za 2:1 postigao je Malcom.

Do trećeg gola je gostujući tim stigao na otvaranju drugog dijela igre. Malcom je postigao svoj drugi pogodak u 48. minuti.

Malcom je nekoliko minuta nakon toga ponovo zatresao mrežu Šehića, no pogodak je poništen zbog ofsajda.

Upisao je Ibrahim Šehić i jednu odbranu na ovoj utakmici, no evidentno je da se ne nalazi u pravoj formi. Nadamo se da će se to ubrzo promijeniti i da ćemo bh. golmana ponovo vidjeti na njegovoj najvećoj razini.