Uzbudljivih 15 minuta na Koševu kako na terenu tako i na tribinama

Sarajevo vodi sa 3:1

Esmer Oštraković

U toku je utakmica 25. kola WWin lige Bosne i Hercegovine između Sarajeva i Igmana, a trenutni rezultat je 3:1.

Domaći tim je naravno favorit na ovom susretu, a to itekako pokazuje na terenu.

U 13. minuti sjajna prilika za domaće. Buljubašić je napravio nekoliko fenomenalnih driblinga, stvorio sebi situaciju za udarac, lijepo šutirao, ali lopta odlazi malo pored desne stative gola Igmana, ostaje 0:0.

Tri minute kasnije ponovo je probao Buljubašić, ali ponovo nije bio precizan.

Do vodstva prvi dolaze domaći igrači i to u 19. minuti utakmice kada je Hamzić srušio Kyeremeha, a glavni sudija je svirao penal.

Siguran sa bijele tačke bio je Čataković za veliko slavlje domaćih fudbalera.

Njihova radost trajala je do 32. minute kada sjajnu kontru prave igrači Igmana i dolaze do poravnanja.

Julardžija je izgubio loptu, Denković je dobro povukao po desnoj strani, dodao je do Hebibovića koji pogađa za poravnanje.

Već u 41. minuti Sarajevo ponovo dolazi do prednosti. Hasić je šutirao, golman brani, no lopta dolazi do Čatakovića koji šutira i pogađa za novu prednost Sarajeva.

Samo tri minute kasnije 3:1. Strijelac je nakon lijepe akcije bio Beganović.

Navijači Sarajeva su priredili bakljadu i vatromet sredinom prvog poluvremena.

FK SARAJEVO: Iliev, Buljubašić, Čataković, Kyeremeh, Hasić, Julardžija, Beganović, Radović, Soldo, Čelik, Đuričković.

FK IGMAN KONJIC: Hamzić, Mešinović, Hebibović, Oremuš, Čubrilo, Đorić, Dupovac, Denković, Bajrić, Janketić, Ramić.

Zaprati FK Igman Konjic, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: