Igra u fantastičnoj formi: Sergio Ramos večeras teroriše odbranu Ukrajine

Već je zabio dva gola

E. Čaušević

Reprezentacija Španije igra trenutno na svom terenu protiv Ukrajine meč 2. kola Lige nacija.

Španci su odlično otvorili utakmicu i već u drugoj minuti su poveli sa 1:0. Sudija je svirao penal, a siguran s bijele tačke bio je Serigo Ramos.

Nakon nastavka sezone poslije pandemije koronavirusa Ramos igra jednostavno u životnoj formi.

Ramos je briljirao u finišu prošle sezone u dresu Real Madrida, a u sjajnoj formi očito dočekuje i novu sezonu.

Potražite više informacija na temu UEFA Liga nacija:

To je dokazao večeras jer je u 29. minuti postigao gol za 2:0. Olmo je ubacio, a odličan gol glavom postiže kapiten Crvene furije. Drugi gol Ramosa pogledajte OVDJE.