Golijada Intera nije mogla proći bez Edina Džeke

Protivnicima napunili mrežu do vrha

Haris Zilić

Inter ulazi u završni dio priprema za novu sezonu u Seriji A.

Nerazzuri su iskoristili da večeras odigraju trening utakmicu protiv niželigaša Pergolettesea.

Naravno, rezultat je bio u drugom planu, ali vrijedi istaći da je Inter slavio sa 8:0. Rezultat prvog poluvremena glasio je 6:0.

Jedan pogodak za Inter postigao je i naš Edin Džeko u desetoj minuti utakmice, to je bilo za 3:0.

Golove su još postizali Lautaro, D'Ambrosio, Cahanoglu, Lukaku, s tim da je Lautaro zabio hat-trick, a protivnici su postigli i jedan autogol.

Inter u narednoj sezoni želi borbu za Scudetto, ali i iskorak u Evropi.

Prošle sezone im je slavlje pokvario gradski rival AC Milan koji je aktuelni prvak Italije.

Zaprati Internazionale, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: