Inter s penala do pobjede u Bologni
(Foto: EPA)

Nerazzurrima tri boda

Inter je kao gost savladao Bolognu sa 2:1 duelu 11. kola italijanske Serije A.

Gosti su kao favoriti ušli u ovaj meč, ali na kraju su se dobro namučili da dođu do tri boda.

Prvo poluvrijeme donosi nekoliko pokušaja s obje strane, ali ne i golove, pa se na odmor otišlo s nepopularnih 0:0.

Ipak, u nastavku smo vidjeli pogotke, ukupno tri, a na kraju su se radovali gosti koji su stigli do važna tri boda.

Igrala se 59. minuta kada Soriano udarcem sa 20-ak metara matira Handanovića i donosi svom timu prednost od 1:0.

Inter je potom krenuo ofanzivnije prema golu. Napadi su se Nerazzurrima isplatili u 75. minuti kada Romelu Lukaku pogađa za 1:1.

Do kraja meča Inter uspijeva da preokrene. Dosuđen je penal, a Lukaku je precizan za konačnih 1:2.

Serie A, 11. kolo:

Bologna - Inter 1:2

Zaprati Internazionale, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Internazionale Moje Teme

Alosman_Pacino
HAHAHAH !! Joj penala i cirkusa
2 3
juve10
Drago mi je što je sve bilo regularno. Dabogda nam sudija večeras svirao 10 nezasluženih penala.