Interov duo za pobjedu Vatrenih, Slovenci minimalno

Prijateljske utakmice

Fudbalska reprezentacija Hrvatske pobijedila je večeras u Osijeku Izrael s 2:0 u prijateljskom meču.

Pružila je Hrvatska odličnu igru u prvom poluvremenu i na kraju su zasluženo slavili.

Izraelci su prvi prijetili. Pogodili su stativu na samom otvaranju, ali je već u četvrtoj minuti Hrvatska povela, a pogodio je Ivan Perišić.

Nakon nekoliko dobrih šansi, Vatreni do drugog gola stižu u 34. minuti. Drugi igrač Intera Marcelo Brozović pogađa za 2:0, što se na kraju ispostavio kao konačan rezultat susreta.

Slovenija je u prijateljskom meču savladala Makedoniju s 1:0, a jedini gol je postigao Bezjak.