Interovim nevoljama nema kraja: Bod sa Meazze odnio i Crotone

Serie A, 23. kolo

Fudbaleri Intera napravili su večeras još jedan kiks. Ekipa Luciana Spallettija remizirala je na Meazzi sa Crotoneom (1:1).

Nisu Nerazzurri briljirali u ovom meču i na kraju su ponovo kažnjeni za lošu igru koju su prikazali.

Krenuo je Inter dobro. Bili su bolji tim i u 23. minuti preko Edera dolaze do vodstva od 1:0.

Iako je domaći tim imao još nekoliko šansi u prvih 45 minuta, promjene rezultata nije bilo i na odmor se otišlo sa 1:0.

Nastavak donosi nekoliko šansi na obje strane. U 60. minuti meča Crotone koristi lošu reakciju odbrane Intera, a Barberis pogađa za 1:1.

Imala su oba šansu i da dođu do pobjede u ovom meču. Ipak, na kraju je ostalo 1:1, pa je Inter produžio niz na osam utakmica bez pobjede.