Sve je jasnije
Šta sada? FIFA odbila zahtjev Irana!
Komentari (15)
Ovo je bilo apsolutno ocekivano. Jednostavno s organizacijske strane bi bila nocna mora u zadnji cas premjestati grupu u drugu drzavu (kako za FIFU, tako i za navijace). Vjerovatno to ne bi bila samo grupa vec i nokaut faza jer Iran ima ogromne sanse proci svoju grupu. Ja se iskreno nadam da ce se oni zainatiti, poslati svoj tim na SP i zacepiti usta svima. Dva od tri meca u grupi bi igrali u LA gdje zivi skoro pola miliona Iranaca, siguran sam da bi napravili spektakl.
Najnovije vijesti
Niste prijavljeni