Iskra povela, Sarajevo na krilima Osmanovića preokrenulo

Bordo juniori slavili u Bugojnu

Juniori FK Sarajevo pobijedili su Iskru u Bugojnu s 2:1 u prvom susretu polufinala Kupa Bosne i Hercegovine.

Domaći tim je odigrao odlično prvo poluvrijeme nakon kojeg su imali i rezultatsku prednost.

Igrala se 21. minuta susreta kada je mrežu Kovačevića pogodio Tarik Garib za prednost Iskre od 1:0.

Ovim rezultatom se otišlo na odmor, a u nastavku je bordo tim stigao do pobjede.

Junak je Adnan Osmanović, prvotimac koji se nakon nezgodne povrede polako vraća na teren. Ušao je s klupe, da bi u 65. minuti pogodio za 1:1, a u trećoj minuti nadoknade je pogodio za konačan rezultat meča od 2:1.