Islanđanin "izludio" protivničku odbranu: Da li je ovo najbolji gol viđen za vikend?

Majstorija u Belgiji

Jedan od najboljih golova proteklog vikenda viđen je u Proximus ligi, drugom rangu fudbala u Belgiji.

Sastali su se u okviru 26. kola St. Gilloise i Roeselare, odigran je sjajan meč i na kraju su dva tima pobijedila bodove - utakmica je završena rezultatom 3:3.

Međutim, apsolutno najljepši detalj utakmice je bio gol napadača St. Gilloisea, Islanđanina Arona Sigurdarsona.

On je apsolutno sve uradio sam, "izludio" odbranu Roeselarea i postigao sjajan gol.

Potražite više informacija na temu Jupiler league:

R.Union SG (2) - 0 Roeselare : Sigurðarson 45’ (Insane goal) from r/soccer

Inače, Sigurdarson je pogodio u 45. minuti za 3:0, da bi se Roeselare u nastavku u potpunosti vratio u meč i stigao do boda.