Perfektno, da perfektnije ne može biti: Perišić za izjednačenje Hrvatske protiv Japana!
Perišić donio izjednačenje Hrvatskoj protiv Japana.

Sjajan udarac glavom

E. Ganibegović

Počelo je drugo poluvrijeme u utakmici osmine finala Svjetskog prvenstva između Hrvatske i Japana, a Vatreni su stigli do izjednačenja.

Japan je poveo preko Maede u 43. minuti, ali Hrvatska se vraća u igru.

Samo deset minuta trebalo je viceprvaku svijeta da dođe do izjednačenja u drugom poluvremenu.

Dugo su pleli mrežu oko šesnaesterca Japana. Na kraju lopta dolazi do Dejana Lovrena koji sjajno centrira, a Ivan Perišić još bolje pogađa za 1:1.

Potražite više informacija na temu Svjetsko prvenstvo:

Gol možete pogledati klikom OVDJE. Vidjet ćemo može li Hrvatska do potpunog preokreta u regularnih 90 minuta.

Podsjetimo, u četvrtfinalu će bolji iz ovog meča igrati protiv pobjednika utakmica Brazil - Južna Koreja koja se igra večeras od 20 sati.