Jagodić se spasio otkaza neočekivanom pobjedom u Novom Sadu
Bh. stručnjak je uspio da spasi trenersku stolicu. Slavio je na teškom gostovanju.

Javor deklasirao Vojvodinu

Ekipa Javora deklasirala je u 21. kolu Superlige Srbije na gostovanju u Novom Sadu ekipu Vojvodine rezultatom 0:3.

Tim Vlade Jagodića odigrao je najbolji meč u sezoni i na kraju je ovom pobjedom bh. stručnjak vjerovatno zadržao mjesto trenera tima iz Ivanjice.

Do vodstva Javor stiže u 32. minuti. Pogodak za 0:1 postigao je Mitošević, a minimalnim vodstvom gostiju se otišlo na odmor.

Iako se očekivalo da u nastavku Vojvodina dođe do preokreta, domaći tim je doživio debakl. Za samo dvije minute gosti su završili posao u ovom duelu, a prednost na 0:3 povećali su Amanović u 53. i Krnić u 55. minuti susreta.

Potražite više informacija na temu Super liga Srbije:

Do kraja se rezultat nije mijenjao i ostalo je 0:3 za Javor koji je ovom pobjedom pobjegao sa posljednjeg mjesta.