Hrvati mole da se što prije završi: Japanski cunami uzdrmao Katar!

Nevjerovanto šta rade

Admin Čaušević

Pravo malo čudo je u najavi na Svjetskom prvenstvu! Za to su zaduženi nevjerovatni Japanci.

Poslije prvog poluvremena grupe E činilo se da Nijemcima i Špancima preostaje rutinski dio posla do prolaska u nokaut fazu.

Evropske selekcije su imale prednost nakon prvog poluvremena, vodili su po 1:0 i ti rezultati su im garantovali prolazak dalje.

Ipak, na startu drugog poluvremena utakmice Španija - Japan desilo se pravo čudo. Samuraji su uspjeli preokrenuti u razmaku od nekoliko minuta.

Prvo je u 48. minuti Doan izjednačio, a da bi pet minuta kasnije Tanaka zabio za preokret. Drugi gol pogledajte ovdje.

U međuvremenu je i Kostarika izjednačila pa će biti poprilično dramatično do samog kraja.

Potražite više informacija na temu Svjetsko prvenstvo:

Sa trenutnim rezultatima dalje sa prvog mjesta ide Japan, a sa drugog Španija, dok Njemačka i Kostarika ispadaju.

Pobjeda Japana bi savršeno odgovarala i Hrvatskoj pošto bi u osmini finala Vatreni upravo ušli na Samuraje.

user1669598125
Koliko ovi rvatići imaju sreće pa to je nemoguće.NE MO GU ĆE!!!
9 8
axel42
E da je Njemačka bila pametna pa da je posle onog 1 : 2 rezultata prestala igrati kao oni cigani Španci! Lagano su mogli kući i oni samo nek se zahvale švabama što uvjek igraju na pobjedu a ne na rezultat.