Juniori HŠK Zrinjski uvjerljivi protiv Širokog

Mladi Plemići stopostotni nakon tri kola

Juniori HŠK Zrinjski danas su na pomoćnom terenu stadiona pod Bijelim Brijegom savladali vršnjake iz NK Široki Brijeg uvjerljivim rezultatom 3:0 i zabilježili treću uzastopnu pobjedu u ovoj sezoni.

Juniori Zrinjskog i u ovoj sezoni nastavljaju s odličnim partijama

Izabranici trenera Dalibora Cvitanovića ušli su odlučno i jako u ovaj susret te se od početka nametnuli kao bolja i aktivnija momčad što su na kraju potvrdili u konačnom ishodu.

U čvrstoj i borbenoj igri s obje strane bolje su se snašli domaći koji su na poluvrijeme otišli s prednošću nakon gola Šilića. Sjajno je u prvom poluvremenu za Plemiće igrao mladi Patrik Bošnjak koji je potvrdio veliki talent i koji na velika vrata kuca na vrata ozbiljnog, seniorskog nogometa.

I u drugom poluvremenu igralo se borbeno i jako s obje strane no nogometaši Širokog nisu dolazili do nekih ozbiljnijih situacija za gol što je drugim golom za Plemiće kaznio Ramljak, a konačnih 3:0 postavio je nakon gužve u kaznenom prostoru Širokog odbrambeni igrač gostiju od kojeg se lopta odbila u vlastitu mrežu.

Zrinjski nakon tri kola ima stopostotan učinak i dijeli prvo mjesto s vršnjacima iz FK Željezničar.