Juventus u drugom poluvremenu slomio otpor Spezije

Trijumf Stare dame

H. Zilić

U 25. kolu Serije A, Juventus je upisao domaći trijumf.

Stara dama je savladala Speziju sa 3:0, ali ni ova utakmica nije mogla proći bez stresa za navijače Juventusa.

Torinezi su se patili sat vremena da pronađu način kako doći do gola gostiju.

Igrala se 61. minuta kada je Bernadeschi asistirao, a Morata zabio za 1:0, nakon što je VAR potvrdio pogodak.

Nakon gola ataci Juventusa koji su krunisani u 71. minuti. Chiesa pogađa za 2:0, a konačnih 3:0 postavlja Ronaldo u 89. minuti.

Golove pogledajte OVDJE.

Zaprati Juventus, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Juventus Moje Teme

user1599499530
Ljudi samo da znate ronaldo je pogodio okvir gola iz slobodnog udarca .sve cestitke!!!?