Kada Konoplyanka postigne gol to je uvijek "poslastica"

Golčina Ukrajinca

Hertha i Schalke su večeras remizirali rezultatom 2:2 u prvoj utakmici 19. kola Bundeslige.

Svi golovi su viđeni u prvom poluvremenu, a prvi gol je bio i najljepši momenat čitavog susreta.

Yevhen Konoplyanka je došao do lopte na lijevom boku, izborio se za poziciju i u svom stilu uputio bombu prema golu Herthe.

Golman Herthe Jarstein nije imamo nikakve šanse, pa je Schalke zahvaljujući golu Ukrajinca u 17. minuti poveo sa 0:1.

Inače, Konoplyanka je u Schalke stigao na ljeto 2016. godine iz Seville. Prvobitno je došao na posudbu, da bi na ljeto 2017. Schalke otkupio njegov ugovor.