Kadeti FK Sarajevo bolji od Vardara

Međunarodni turnir 'Igraj fudbal, živi život'

Kadetski fudbaleri Sarajeva pobijedili su danas Vardar na Otoci sa 2:0 u okviru Međunarodnog fudbalskog turnira pod sloganom 'Igraj fudbal, živi život'.

Sarajevo je bilo bolje u ovom susretu koji je odigran u vrlo teškim uslovima obzirom da je na Otoci bilo preko 30 stepeni te je na kraju slavilo zasluženu pobjedu.

Oba pogotka za Bordo tim postigao je Ramić koji je prtvi gol dao s penala u 30. minuti, a drugi u 52.

Inače, na ovom turniru igra osam izuzetno jakih klubova - Crvena zvezda, Lokomotiva Zagreb, Vardar, Mura, MTK Budapest, Lokomotiv Plovdiv, kao i domaći klubovi Sarajevo i Željezničar.

U nastavku današnjeg dana na teren će izaći fudbaleri Željezničara i Mure koji svoj susret počinju u 15.00sati.