Kadeti Slobode  bez većih problema savladali Široki Brijeg

17. kolo Premijer lige BiH za kadete

Kadeti Slobode bez većih problema savladali Široki Brijeg

E. Dindić

Kadeti Slobode ostvarili su novu pobjedu na domaćem terenu. Ovaj put bili su bolji od vršnjaka iz Širokog Brijega rezultatom 3:1 (2:0).

Prvo poluvrijeme donijelo je dominaciju izabranika Adnana Jahića koja je krunisana sa dva gola. Prvo je Hamza Redžić u 25. minuti pogodio za 1:0, da bi pred sami kraj prvog poluvremena Haris Hasanović udvostručio vodstvo.

Sloboda je i u nastavku susreta izgledala mnogo bolje na terenu pa je Tarik Biserović u 57. minuti pogodio za 3:0.

Počasni gol za goste postigao je Matej Gašpar a igrala se 73 minuta.

Potražite više informacija na temu Premijer omladinska liga BiH U-17:

Domaći fudbaleri zasluženo osvojili tri nova boda, te ostali u vrhu tabele u kadetskoj konkurenciji.