Kako je Mostarac rastužio Rođene: Pogledajte pogodak Pehara iz Bihaća u sudijskoj nadoknadi

Olimpik slavio u posljednjim sekundama

S. Mlaćo

Ludu završnicu u subotu su odigrali nogometaši Jedinstva i Olimpika.

Gosti su vodili 1:0 sve do 90 minute kada je glavni sudija Elvedin Topuzović iz Tuzle pokazao na 11 metara, a siguran izvođač bio kapiten Bišćana Anes Nuspahić.

Domaći su burno proslavili ovaj pogodak, ali u trećoj minuti sudijske nadoknade su mogli da tuguju.

Naime, nakon kornera najbolje se snalazi u šesnaestercu domaćih Mostarac Mile Pehar i pogađa glavom za važnu pobjedu Olimpika.

Pehar i saigrači su mogli da slave, a pridružila im se i cijela klupa, dok su domaći bili u potpunom šoku.

Ovako je to izgledalo...

Potražite više informacija na temu Prva liga Federacije BiH:

Zaprati NK Jedinstvo, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
NK Jedinstvo Moje Teme

Mostar
Sta ce Karina da prica jebo on svoju majku podapinjo Zvonicu, tad je svinjski eliminisan iz kupa Bih
1 0
Mostar
Primi gol u sudijjskoj nadoknadi da su primili gol u regularnom vremenu nebi mi bilo cudno vez u 95 min, ali mi Moramo gore dobit Bratsvo I zavrsena prica