Spektakl u Milanu: Španci poveli protiv Francuza, a onda im Benzema zabio golčinu

Dva gola u dvije minute na San Siru

E. Čaušević

Španija i Francuska igraju trenutno finale Lige nacija na San Siru.

U prvih sat vremena nismo vidjeli ništa spektakularno, a onda se rasplamsala igra na terenu.

Francuska je u 64. minuti imala veliku šansu kada je Theo Hernandez uzdrmao prečku, a Španija ih je već u narednom napadu kaznila.

Španci su odigrali odličnu akciju, a na kraju je Oyarzabal savladao Llorisa za 1:0.

Međutim, slavlje Španaca trajalo je samo dvije minute jer su Trikolori ekspresno odgovorili.

Potražite više informacija na temu UEFA Liga nacija:

U centru pažnje našao se fantastični Karim Benzema koji je postigao spektakularan pogodak za 1:1.

bosnjak19781998
Benzema najbolji napadač u 21. stoljeću bez dileme, kakav je ovo igrač, kakvog su igrača Francuzi držali van repke godinama, strašno, žao mi samo što mu je egocentrik ukrao 100 golova za RM jer je ovaj morao igrati krilo radi njegovog ega