Benzema zna da pogodi iz nemogućih pozicija, a obruka se iz najizglednije situacije za gol

Izraz lica sve govori

Real Madrid je ugostio Elche i po svemu viđenom zaslužio je nakon nepunih 45 minuta da vodi.

Iako je Real stvorio nekoliko šansi, na semaforu i dalje 0:0, a najbolje šanse za domaće propustio je Karim Benzema.

Između ostalog, Francuz je promašio penal u 33. minuti. Iako smo navikli da zabija sa svih pozicija i onih nemogućih, sada se propisno obrukao.

Golman Casilla bacio se u jednu stranu, Karim je gađao u drugu, ali otišlo je to visoko preko gola...

Potražite više informacija na temu La Liga:

Klicko
Biće još koji penal ne sekiraj se karime.Ipak je to penal madrid.
0 13
Klicko
Pravda zadovoljena.Nije ni vidilo penala.Uzas sudjenje u spaniji i sve na korist ovog fasistickog kluba.Pljuc