Kevin De Bruyne igra nevjerovatnu utakmicu protiv Škotske!
Kakva partija Belgijanca

Belgijancu je bilo dovoljno 23 minuta da napravi fantastičan podvig

S. Pašalić

Reprezentacija Belgije igra utakmicu 6. kola kvaalifikacija za Evropsko prvenstvo na gostovanju kod škotske i na poluvremenu vodi sa visokih 3:0.

Belgijanci su do vodstva došli već u 9. minuti kada je na asistenciju De Bruynea, Lukaku pogodio za 1:0.

Gosti su u 24. minuti povećali svoje vodstvo na 2:0, a strijelac je ovaj put bio Vermalen nakon još jedne asistencije De Bruynea.

U 32. minuti Alderweireld je pogodio za 3:0, a De Bruyne je stigao do hat-tricka u asistencijama.

Belgijanac je tako odigrao fenomenalno poluvrijeme i tako nastavio sa sjajnim igrama koje pruža i u dresu Manchester Cityja od početka sezone.