Klasik u Gračanici, Pribava nakon preokreta srušila Stjepan Polje

Borba za ulazak u Prvu ligu TK

E. Škorić, foto: E. Oštraković

Fudbaleri Pribave su u lokalnom derbiju pobijedili Stjepan Polje sa 2:1 u meču 18. kola Druge lige Tuzlanskog kantona - Zapad.

Na stadionu Pribava, kao i svaki put kada se sastanu ova dva tima, dosta uzbuđenja i veliki boj gledalaca.

Na kraju, domaćin je poslije preokreta ostvario pobjedu u duelu sa mrskim rivlaom.

Stjepan Polje je poveo sredinom prvog dijela, ali su igrači Pribave krajem prvog dijela došli do izjednačenja nakon jedne kontre.

Potražite više informacija na temu Kantonalna liga TK:

Gosti su u 40. minuti ostali s igračem manje, a u nastavku Pribava golom Šišića dolazi do pobjede. Uz sve to, Pribava je promašila penal do kraja meča.

Pribava je trenutno vodeća i ima šest bodova više u odnosu na Stjepan Polje.