Savršena prevara usred utakmice: Kylian Mbappe danas je postigao najluđi gol u životu
Nevjerovatan potez napravio je Kylian Mbappe i prevario je protivničkog golmana u ovoj situaciji (Foto: Screenshot)

Greška golmana Lorienta

Kylian Mbappe postigao je nevjerovatan pogodak za PSG protiv Lorienta. Pogodio je napadač francuskog prvaka u 29. minuti za 1:1 i izveo je savršenu prevaru.

Kylian Mbappe večeras je protiv Lorienta izveo savršenu prevaru i postigao je najluđi gol u profesionalnoj karijeri.

Našao se Mbappe u šansi za postizanje pogotka, no golman Lorienta Yvon Mvogo ga je spriječio u tome i uhvatio je loptu u ruke.

Zatim je čuvar mreže gostujućeg tima napravio nevjerovatan potez. Spustio je loptu na zemlju ni ne sluteći da će upravo Mbappe krenuti po nju.

Mbappe je iskoristio činjenicu da je lopta na zemlji. Uzeo je ispred golmana i poslao u mrežu za izjednačenje rezultata na 1:1.

Igrači Lorienta istog trenutka su krenuli prema sudiju Jeromeu Brisardu. Tražili su da se poništi pogodak, no on je samo odmahnuo rukom.

Na kraju je Mbappe proslavio pogodak. To mu je ukupno 23. u ovoj sezoni Ligue 1 u 29. nastupu za klub.

Potražite više informacija na temu Ligue 1:

Lorient na poluvremenu ima prednost od jednog gola. Vode 2:1 i imaju igrača više na terenu jer je isključej Achraf Hakimi već u 20. minuti meča.

Gosti su do prednosti stigli u 15. minuti. Zabio je Le Fee za 0:1, a drugi gol djelo je Yongwe u 39. minuti meča.