Lautaro frustriran i ljut, Conte tvrdi: "Nije zbog mene"

Na koga se Argentinac ljutio jučer?

Lautaro Martinez frustriran

Argentinac nije sretan kada mora da preseli na klupu.

Inter je slavio u subotu u gostima kod Genoe s 2:0, a Martinez je zamijenjen u nastavku.

Prema pisanju Gazzette dello Sport, Argentinac je izgledao potpuno ljutito i razočarano kada ga je Antonio Conte zamijenio u 72. minuti Andreom Pinamontijem, u trenucima dok je Inter vodio 1:0 golom Lukakua.

23-godišnjak ove sezone ima tri gola u šest utakmica u svim natjecanjima, ali jučer nije imao priliku da u svih 90 minuta pokuša zabiti još jedan gol.

"Lautaro je igrao za momčad kao i uvijek", rekao je Conte na kraju utakmice, pa je dodao:

"S njim sam u super odnosima. Rečeno mi je da je iskazao nezadovoljstvo kada je izlazio iz igre, ali mislim da to nije bilo zbog mene. Bio je ljut zbog svog nastupa ili nastupa nekog od saigrača. Kako god, oni su profesionalci i nakon utakmica su u još boljim odnosima nego prije", rekao je Conte.

Prema izvještaju La Gazzetta dello Sport , Lautaro je bio ljut na Alessandra Bastonija zbog jedne situacije, ali i zbog ranijeg izlaska iz igre.

Zaprati Internazionale, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: