Laziju pobjeda nad Violama, lud preokret Palerma

Odigrane dvije utakmice

Teme:

Dvije utakmice 17. kola Serie A odigrane su večeras, a pobjede su upisale ekipe Lazija i Palerma.

Lazio je dočekao Fiorentinu na Olimpicu, a slavio je pobjedu rezultatom 3:1.

Nebeskoplavi su imali dva gola prednosti nakon prvih 45 minuta. Pogađali su Keita, te Biglia s penala za 2:0.

Gosti su propustili šansu da se vrate u meč u 48. minuti meča. Iličić je promašio penal, ali su Viole u 64. minuti preko Zaratea došli do 2:1.

Ipak, do kraja je Lazio preko Radua završio posao za konačnih 3:1.

Senad Lulić je odigrao kompletan meč za Lazio.

Palermo je u nevjerovatnom preokretu pobijedio Genou s 4:3

Giovanni Simeone je postigao dva gola, te je asistirao za treći kod Genoe, koja je do 69. minute imala prednost od 3:1. Ipak, gosti su na kraju pobijedili rezultatom 4:3 u nevjerovatnom preokretu.