Loša noć za rimske klubove

Lazio i Roma bez trijumfa

Loša noć za rimske klubove u četvrtom kolu Serije A.

Lazio je na svom terenu bio favorit protiv Cagliarija, ali meč je okončan rezultatom 2:2.

Poveli su domaći preko Immobilea u 45. minuti, a gosti preokreću u nastavku. Prvo je Joao Pedro u 46. minuti pogodio za 1:1, da bi Balde u 62. minuti bio strijelac za 1:2.

Bod Laziju donosi Cataldi golom u 83. minuti.

U sjajnom meču Roma je poražena od Verone rezultatom 3:2.

Prvo poluvrijeme je ponudilo solidan fudbal, a vidjeli smo gol gostiju koji je postigao Pellegrini u 36. minuti utakmice za 0:1.

U nastavku ludnica na terenu.

Barak u 49. i Caprari u 54. minuti preokrenuli su rezultat i dovode Veronu u vodstvo od 2:1, ali Roma brzo uzvraća u 58. minuti akda Ilić postiže autogol za 2:2.

Trijumf Veroni donosi Faraoni golom u 63. minuti na asistenciju Simeonea.