Senad Lulić zaigrao i u prvenstvu, Lazio savladao Sassuolo
Foto - EPA

Trijumf Nebeskoplavih

Lazio je u 19. kolu Serije A preokretom savladao Sassuolo na Olimpicu sa 2:1.

Gosti su bolje ušli u meč. Caputo je u šestoj minuti zabio za 0:1, ali se Lazio vratio u 25. minuti golom Milinković-Savića.

Ovaj rezultat se na semaforu zadržao sve do 71. minuti. Laziju pobjedu donosi, ko drugi nego Ciro Immobile za konačnih 2:1.

Nakon što je prije nekoliko dana dobio šansu u Kupu Italije, Senad Lulić je zaigrao i u prvenstvu.

Ušao je nekadašnji reprezentativac BiH na 15 minuta do kraja, a podsjetimo, imao je ogromnih problema sa zglobom zbog kojih je gotovo godinu dana pauzirao.