Nestvaran preokret na King Poweru: Leicester je vodio do 95. minute, a onda se ukazao Bergwijn

Spursi nose tri boda

Eldar Ganibegović

Tottenham je slavio protiv Leicester Cityja u zaostaloj utakmici 17. kola engleske Premier lige.

Nestvaran preokret vidjeli smo na King Poweru, a na kraju je tim iz Londona slavio s 2:3.

Daka je donio prednost domaćima u 24. minuti.

Harry Kane postiže gol u 38. minuti i rezultatom 1:1 otišlo se na odmor.

Novo vodstvo Leicesteru donosi Maddison u 76. minuti.

Sudija je produžio pet minuta, činilo se da će završiti pobjedom Lisica, a onda šok za šokom.

Bergwijn je postigao dva gola u 95. i 97. minuti i donio tri boda ekipi koju s klupe vodi Antonio Conte.

Tottenham je sada peti s 36 bodova, dok je Leicester deseti s 11 bodova manje.

U narednom, 23. kolu, Tottenham gostuje kod Chelsea, dok će Lisice dočekati Brighton.

Premiership, 17. kolo:

Leicester - Tottenham 2:3 (Daka 24', Maddison 76'; Kane 38' Bergwijn 90+5', 90+7')

Klicko
Totenhem je najjaci klub u engleskoj.Osvojio bi lagano spansku ligu bez problema.A njemacku ligu bi osvojio do februara
6 14
Malmi_Suomi
Tottenham ne mogu ni ( nacrtanog) i još kada znam ko upravlja sa tim klubom još mi je gadniji ali ... samo zbog Conte-a i onog njegovog srčanog pristupa svakoj tekmi , e neka su ih uzeli. Dječje razmišljanje, ali zbog Conte-a volio bi ligu da osvoje ali znam ... nemoguće. Conte ti si KING