PSG-ovi navijači uživaju: Nakon Mbappeova dva gola, majstorija u režiji Messija

Liga prvaka

Nogometaši PSG-a imaju visokih 3:0 na poluvremenu meča 6. kola Lige prvaka protiv Club Bruggea.

Parižani su veliki favoriti i za sada to na terenu uveliko opravdavaju. Poveli su nakon samo dva minuta igre golom Kyliana Mbappea, koji je pet minuta kasnije povisio na 2:0.

Sjajnu partiju Mbappe je krunisao trkom i sjajnom loptom za Lionela Messija, a Argentinac postigao eurogol za 3:0.

Za sada je to rezultat prvog dijela, vidjet ćemo hoće li domaći nogometaši nastaviti sa pogocima ili će pak povući ručnu.

U drugoj utakmici ove grupe od 18:45 igraju Leipzig i Manchester City, a njemački tim trenutno vodi 1:0 nakon 45 miinuta igre.