Sjajan preokret Liverpoola, Brighton uništio Wolvse

Utakmice Premierhsipa

Esmer Oštraković

Odigrane su tri utakmice 2. kola Premiershipa, a ostvareni su neki jako zanimljvii rezultati.

Fulham je na svom terenu dočekao Brentford i priredio neugodno iznenađenje svojim navijačima

Naime, Brentford je slavio sa čak 3:0. Prvi gol viđen je u završnici prvog poluvremena, tačnije 44. minuti. Wissa je bio strijelac.

U drugom poluvremenu prvo je Mbeumo u 66. minuti sa bijele tačke, a konačan rezultat postavio je isti igrač u 93. minuti.

Liverpool je nakon preokreta ostvario pobjedu. Semenyo je iskoristio grešku domaće odbrene i doveo goste u vodstvo.

Preokret Liverpoola kreirali su Diaz golom u 28. minuti, te Slaah u 36. minuti. Konačan rezultat postavio je Jota u 62. minuti.

Wolverhampton je na svom terenu sa čak 4:1 poražen od Brightona. Mitoma je u 15. minuti pogodio za 1:0.

Do 55. minute gosti su došli u vodstvo od čak 4:0. Estupinian je pogodio u 46. minuti nakon asistencije Mitome.

March je postigao dva gola. Prvo u 51. minuti, a zatim u 55. minuti i već tada je bilo jasno ko će ostvariti pobjedu.

Konačan rezultat postavio je chan u 61. minuti utakmice. Do kraja je crveni karton dobio Nunes u 95. minuti.

Zaprati Liverpool, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Liverpool Moje Teme

Viper20
Posto su se digli ovi osvajači Covid Lige sto nije sudjen penal protiv Uniteda...evo sad ste dobili nepostejeći..čak izvan kaznenog,samo da se progura Liverpool kako ne bi igrao LE