Liverpool će ponovo morati na megdan sa trećeligašem

Sjajan meč vidjela je publika

S. Mlaćo

Sjajan meč u okviru FA Cupa odigrali su danas engleski trećeligaš Shrewsbury i slavni Liverpool.

Na kraju je završilo 2:2, pa će pobjednik biti odlučen u novoj utakmici u kojoj će Liverpool biti domaćin.

Liverpool je poveo pogotkom Jonesa u 15. minuti, što je bio i konačan rezultat prvog poluvremena.

U 46. minuti 0:2. Nakon ubačaja sa strane Love na komičan način trese vlastitu mrežu i činilo se da je sve gotovo.

Ipak, domaći se nisu predavali, pa rezervista Cummings u 65. minuti pogađa sa 11 metara za 1:2.

Deset minuta kasnije isti nogometaš se poigrao sa odbranom lidera Premier lige i pogodio za ludnica na stadionu.

Jurgen Klopp je pred sami kraj odlučio šansu dati i Salahu, te Firminu, no ni to nije pomoglo i ostalo je 2:2.

Zaprati Liverpool, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: