Lončar zabio spektakularan gol u važnoj pobjedi Rijeke

Prekrasno je pogodio

Reprezentativac Bosne i Hercegovine Stjepan Lončar postigao je zaista spektakularan gol u gostujućem trijumfu Rijeke kod Istre u Puli rezultatom 1:3.

Do veoma važne pobjede Riječani su došli bez većih problema, a već u petoj minuti Lončar je spektakularno pogodio za 0:1.

Ovaj rezultat se na semaforu zadržao do 70. minute kada Rijeka dolazi i do drugog gola. Čolak je zabio za 0:2.

Domaći su nadu u pozitivan rezultat vratili u 89. minuti. Još jedan bh. fudbaler Robert Perić-Komšić je smanjio na 1:2, no Rijeka u nadoknadi preko Murića dolazi do pobjede od 1:3.