Lud početak četvrtog kola Serije A
(Foto: EPA)

Cagliari slavio protiv Genoe

Cagliari je u 4. kolu italijanske Serie A savladao Genou rezultatom 3:1.

Nakon što je prvo poluvrijeme završeno bez pogodaka u nastavku smo vidjeli dosta uzbuđenja i čak četiri pogotka.

Golijada je krenula u 46. minuti. Majstorski gol glavom za vodstvo domaćeg tima postiže Giovanni Simeone.

Do 83. minute su mreže mirovale,a zatim u samo četiri minute ekipe postižu čak tri gola.

Genoa je u 83. minuti izjednačila preko Kouamea (1:1), ali već u narednom napadu Cagliari ponovo dolazi do gola, a vlastitu mrežu pogodio je Zapata za 2:1.

Tačku na ovaj meč stavio je Joao Pedro golom za konačnih 3:1 u 87. minuti meča.