I bh. golman akter lude utakmice u Srbiji: Šest pogodaka za pola sata..

Sipa na sve strane

Duel Inđije i Spartaka iz Subotice donio je nevjerovatnu golijadu već u prvom dijelu.

Nakon 32 minute na semaforu je 3:3! Domaćin je poveo golom Obradovića u 12. minuti, a do 19. minute bio je prvi preokret na meču.

Savković s bijele tačke vraća svari na početak, a Subotičani preko Tufegdžića dolaze do potpunog preokreta.

U 22. minuti novi gol, Bastajić ga postiže za domaćui tim, a u 30. minuti Inđija opet vodi - 3:2, golom Neškovića.

Potražite više informacija na temu Super liga Srbije:

No, samo dvije minute kasnije, zatresla se mreža domaćeg tima, pa je na semaforu 3:3. Nevjerovatno zaista, ko zna šta nas još čeka do samog kraja.

Učesnik ove lude i neobične utakmice je i mladi bh. reprezentativac Filip Dujmović, koji brani za Spartak.