Ludnica u Srbiji: Zvezda zabila u 97. minuti za pobjedu, Partizan u 96. izgubio utakmicu
(Foto: EPA)

Nevjerovatan rasplet

Nevjerovatne završnice utakmica gledali smo u 11. kolu prvenstva Srbije, a u glavnim ulogama su bili vječiti rivali Crvena zvezda i Partizan.

Zvezda je gostovala u Kruševcu kod Napretka, a na kraju je upisala pobjedu od 0:1 i to golom u 97. minuti meča.

Dominirao je aktuelni prvak Srbije u ovom meču. Ben je u 77. minuti promašio i penal, ali u sedmoj minuti nadoknadi ipak su pobijedili.

Za veliko slavlje gostiju pogodio je Marko Marin iz slobodnog udarca.

Partizan je doživio poraz na svom terenu od Voždovca rezultatom 1:2.

Potražite više informacija na temu Super liga Srbije:

Gosti su vodili od 28. minuti kada je Nikolić zabio sa penala za 0:1, ali je Partizan u prvoj minuti nadoknade izjednačio na 1:1.

Ipak, u 96. minuti šok za crno-bijele. Dević je pogodio za 1:2 i pobjedu Voždovca.