Komentari (62)

user1613662710
Liverpool pokazao zasto je trenutacno najbolji klub na svijetu,idemo po 7 titulu
rauber_bh
Villarealu svaka čast lpool se pogubio u 1 pol. Da ne udje Kolumbijac bilo bi svašta. Kemal iz jednog ugla kad se gleda 100% čist s druge golman iso na loptu, kontakt bio tijelom al je jednom rukom imo loptu. Ovo crveni ne može bit nikako ne pišite gluposti.
Pixi2021
Gdje su ove usi sto otpisuju Liverpool posle prvog poluvremena ??? :D :D kaj Luverpool na koljenima :D :D
BaboBih
Liverpool ukljuci u drugu, i razbiše ih za 20min..
Audirs
E sada trpaj lagano!!!! Žuta podmornica je na dno potonula hahahaha.
BaboBih
Eto @King_Kenny sad ti slavi, cak mi te zao bilo koliko su navalili na tebe ma da nekad sam trazis ;) 2-2 do kraja
King_Kenny
@BaboBih ...pa eno ja na poluvremenu napisao dole odgovor neznalicama da Liverpool izjednacava ovo...mada nije iskljucen ni preokret jer ovi su se skroz otvorili,mogla bi kontra sijevnuti.
BaboBih
@King_Kenny ma jok, ovo samo moze sad biti 2-3...2-4 za Liverpool.. ova dva gola su izbili su snagu iz zutih
King_Kenny
@BaboBih ...evo 2:3,sta sam ti rekao,kontrica i preokret...volim sto sam pametan i sto sam ekspert za fudbal.
Jupp
Ubio Villareal nimet u prvih 45 minuta u njima. Ova ekipa je luda do bola! Svejedno je ko ce proci, neka to bude bolji u ovom slucaju, ali su nepredvidivi definitivno
juve10
Sad će Manchester Emerija dovesti na klupu
Robijasi_It
I mamme su im na koljenima hahhahahaja
Sars33
Nesto nam @King_Kenny suti, nema nista da progovori, sad se hvali Bogu sto je Liverpoola poguro sudija pa nije ondje sviro cist penal
King_Kenny
@Sars33 ...ide izjednacenje u 2.poluvremenu,rano ste se poradovali...
Sars33
@King_Kenny Suti samo suti... ne nadam se da ce Villareal izgubit, al ovakav klub vas je ponizio u 45 minuta, plus bio cist penal, eh da je to sviro sad bi molio Boga da umre neko pa da zaustave utakmicu i patnju svu Liverpoola
NisamODAVLE
Da ih je Villareal ponizio u 45 minuta, jeste brate razbio ih. Za Penal se ne bih slozio. Igrac skace u zrak prije bilo kakvog kontakta. Vise je zelio penal nego dati gol...
King_Kenny
@Sars33 ...slusaj sta ti ja pricam bolan,pa najveci sam znalac u drzavi,a ne na portalu sto se fudbala tice.
Sars33
@King_Kenny Nisi ti znalac nego ti je to Klopp priredio, a i sam sam znao da ce ovako biti... ovo je kao Ajax-Tottenham one godine, kad je Lucas Moura zabio za 3:2... do kraja 4:2 za Liverpool
EmirEmir111
Zbog ovoga volimo fudbal i ligu prvaka
ubnt
Sudija ima zadatak da liverpul prodje.
axel42
Nejavlja se King Kenny! Smije se Bayernu kako može ispasti od Villareala, kaže lahko je Bundesligom harati. Sad barem vidim koliko je Bayern jači od Liverpoola. Još imaju podršku sudije, mogli su komotno sa 10 igrača drugo poluvrijeme igrati
Goran86
Viljareal heben kod kuce, ubio Losserpola za 45 min. Penal cist i crveni za golmana
hake
@axel42 grize nokte i u sklupčan u uglu sobe moli se Bogu da džigerice prođu da bi mogao doći i likovat na sledećem članku.
BaboBih
Haha ceka Kenny da Liverpool zabije, pa ce da pise. A ti @Goran86 nauci pravila
Sta pisete vi? Po meni je to spustanje na njegov pokvareni nivo. Kao da je kraj i Vilareal proso dalje ne ako ovako ostane produzetci. Treba sacekat Kraj pobogu mada mi je sve jedno ko ce proc
Goran86
@BaboBih jeste pravila da golman digne ruke i zapne citavim tijelom napadacu a nije ga dirno
BaboBih
@Goran86 golman se raširi a igrac gura loptu u njega, ne trci pokraj njega pa da ga golman kupi. Izgleda mi ko da golman jos i loptu prvi udara rukom. Ali nebitno, eto neka i svira penal. Ja ti kazem neznas pravila jer se ne daje crveni ako sudis penal, osim ako je grub faul pa ide crveni. Hajde sad odgvori mi nesta i sam sebi opet udari plus hahaha
Bulle
Nije ono penal, pokupio je loptu, pročito ga je...
BaboBih
Nauci ti Gorane pravila i drugi put cekaj 90min prije nego se veselis toliko ;) ispao si tuta
Mevliino
Ovako pojedine ekipe postaju omražene, radi ovakvih stvari i ne sviranja cistog penala. Svaka cast Villareal, zasluzeno.
Ne budi jadan kakav cist penal ,po cemu?
Mevliino
Da nisi navijac Liverpoola znao bi, lp
NisamODAVLE
Nisam navijac ni jednih ni drugih i opusteno lezim i gledam jako dobru utakmicu, prvenstveno sto se tive Villareala. Iskreno ono nije penal. Strucnjaci na DAZN cak trojica su se slozila da nije bilo nikakve price o penalu. Celso se je vise bacio i zelji da dobije penal, a trebo je gledati da zavrsi prekrasnu akciju. Allison ga je procito i pokupio mu loptu. Pogledaj usporeni snimak vidjeti ces da se Celso baca u zrak prije kontakta ikakavog.
NisamODAVLE
Usput se izvinjavam za greske nastale prilikom tipkanja...
Ovo su ti brate navijaci Man utda koji samo cekaju da bace kakav komentar protiv Liverpoola ,svaki imalo normalan pratitelj fudbala zna da nije penal
BaboBih
@NisamODAVLE isto tako i ja posmatram i isto sam protumačio.. da je sasvim ok da ono nije penal. Igrac ide direkt u golmana se baca a jos kako vidim kontakt je na lopti ima prvo golman. Ali nemas ti ovim ljudima ovdjr sta pricati, vecina samo navijacki gleda i nebitno sta i kako, samo se isto ponavlja "penal i crveni". Nemaju nista svog nekog razmisljanja.. nego ako navijas za drugi klub u engleskoj onda moras govoriti protiv Liverpoola nebitno sta je istina
Bulle
Uh jesu ih pojeli na terenu, liverpula nidje nema..
Goran86
Looserpol na aparatima. Cist penal nije sviran za Viljareal, smijesno.
Ibro
Sta si ti gledo? Allison se nije pomico uopste i imo je cistu loptu
BaboBih
@Goran86 sta je Gorane nešta se ušuti haha
Goran86
Ne moze se protiv sudije. Kako god City ili Real tu im je kraj.
BaboBih
@Goran86 neka si ti sebi odma udario plus hahahhaha koji jad,odrasli covjek gleda neke pluseve na forumu da dobije sto vise pa sam sebi pritisce haha i dođe diskutovati fudbal
Goran86
@BaboBih Kakav plus i kakav forum jesi popio veceras
BaboBih
@Goran86 Bajram a ti o piću? Pa nisam budala. A kasno ti se sad vaditi herr Goran..
Goran86
@BaboBih Pa kontam imas praznik Bajram a pijes a grijeh ti ne kako god i da nije Bajram.. Hajde da ne razvlacimo dalje suplju pricu
BaboBih
@Goran86 grijeh nego sta, a pogotovo za ramazan/bajram itd. Ali neka si ti sebi plusic opalio hahaha vidim to tebi ko refleks postalo
Vienner
Svaka cast ubili su ih unistili u prvih 45' Sudija poguro Liverpool penal cist ko suza Golman crveni direktan al ime je ime.
BaboBih
Kao prvo nova pravila su ako je penal onda ide zuti.. osim ako pravis start grub za crveni. Drugo, golman u isto vrijeme udara loptu... igrac ide direkt u njega.. ne vidim da je sudija tu nesta pogrijesio sto nije svirao
Ibro
Ebo te sudija gdje je poguro?
King_Kenny
@Vienner ...sta rece? Hahajaha...djabe si se ponadao i ti i ostali,Liverpool ovo osvaja djeco,pomirite se sa tim da 7. kanta stize u vitrinu.
zak84
@Vienner penal cist? Ocnom idi glupane jedan.
Vienner
Curicu ti u pakas glupan iskara ako je imas na****mm ti se matere krvave
nedoni46
Ligo prvaka, volim te!
Viper20
Jos cist penal i myb crveni,sad imate i dokaz kako Loserpool ostaje u borbi za LP i PREMIER L ...